19 квітня 2023 р. приймальна комісія Фахового коледжу НФаУ провела онлайн-зустріч з одинадцятикласниками КЗ «Солоницівський ліцей №2» Солоницівської селищної ради

Вибір професії – важливий і відповідальний етап випускників закладів загальної середньої освіти. 19.04.2023 року приймальна комісія Фахового коледжу НФаУ провела онлайн-зустріч з одинадцятикласниками КЗ «Солоницівський ліцей №2» Солоницівської селищної ради.

Знайомство з освітніми програмами спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» було сприйняте учнями зі жвавим інтересом. Цікаві факти та питання хімічного спрямування активно обговорювалися юнаками та дівчатами. А найактивніша та найуважніша учасниця заходу, Діана Гончар, продемонструвала ґрунтовні знання з хімії та отримала цінний приз від організаторів.

Висловлюємо вдячність директору Солоницівського ліцею №2 Войтенко Аллі Олексіївні та заступнику директора з навчально-виховної роботи Костенко Світлані Василівні за співпрацю у профорієнтації учнів.

Будемо раді бачити випускників КЗ «Солоницівський ліцей №2», за результатами вступної кампанії, серед здобувачів освіти Фахового коледжу НФаУ.