Зустріч адміністрації ФКНФаУ зі здобувачами освіти 2 курсу денного відділення

18 березня 2023 р. відбулася запланована зустріч адміністрації (директор ЗФПО Тіна ПРОКОПЕНКО, заступник директора ЗФПО з навчальної роботи Ольга ГЕЙКО, заступник директора ЗФПО з навчально-виробничої роботи Вікторія ГУЗЄВА, завідувач з виробничої практики Олена ШЕМЧУК, завідувач відділення у закладі освіти Інна КІЙКО, завідувач навчально-методичного кабінету Інна КОЛОМІЄЦЬ) зі здобувачами 2 курсу різних освітніх рівнів спеціальності 226 Фармація, промислова фармація освітньо-професійних програм «Фармація», «Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук», «Виробництво фармацевтичних препаратів».

Керівництво коледжу ознайомило студентів з вимогами щодо проведення НМТ цього року, семестрових іспитів та пропедевтичної практики. Обговорили поточні питання, що виникли у здобувачів під час навчання, реалізацію індивідуальної освітньої траєкторії (можливість вибору освітніх компонент), задоволеності організацією освітнього процесу та викладанням дисциплін. Здобувачі освіти були ознайомлені із вимогами та обумовленістю проведення щорічних соціологічних опитувань.