18 квітня 2023 р. у ФКНФаУ відбулася нарада кураторів навчальних груп

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

• Оформлення індивідуальних планів здобувачів освіти, доповіла завідувач фармацевтичного відділення у закладі освіти Інна КІЙКО. Пані Кійко наголосила, що дані плани відображають індивідуальну освітню траєкторію студентів та повинні вчасно бути оформленими.
  • Комунікація учасників освітнього процесу: листи батькам за рішенням Педагогічної ради від 12.04.2023, доповіли куратори груп про здобувачів освіти, які можуть мати заборгованість з освітніх компонент на кінець семестру.
  • Підготовка даних здобувачів освіти, які навчаються за освітньо-професійним ступенем – фаховий молодший бакалавр спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» для проведення апробації ЄДКІ. Інформацію представила заступник директора ЗФПО з НВР Вікторія ГУЗЄВА.
  • Конкурс «Молода людина року». Завідувач виробничої практики, відповідальна особа по роботі з Студпарламентом  Олена ШЕМЧУК представила студентку, яку подано на конкурс: Софія Давідова.
  • Завідувач заочного відділення у закладі освіти Олена СТРОНА представила «Довідник безбар’єрності» – гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови. Він створений за ініціативи першої леді Олени Зеленської у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.