20 квітня 2023 р. відбулась Обласна молодіжна науково-практична онлайн конференція «ФІЗИКА – ОСНОВА ЦИФРОВІЗАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА ТА СТАЛОГО ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТЕХНІКИ І ТЕХНОЛОГІЙ», яка пройшла на базі Відокремленого структурного підрозділу «Харківський фаховий коледж харчової промисловості Державного біотехнологічного університету».

В роботі конференції взяли участь здобувачі освіти І-ІІ курсів Фахового коледжу НФаУ, які підготували роботи:

• Єрьоменко Камілла, гр. АВ-20 – «Люмінесценція, її застосування у фармації»;
  • Резник Марія, гр. АВ-20 – «Фізичні явища навколо нас»;
  • Григорова Анастасія, гр. Ф-22 – «Рефрактометри: принцип роботи, застосування»;
  • Трейтяк Мирослава, гр. АВ-20 – «Фізичні явища, закони та теорії у побуті, літературі та мистецтві».

Усі учасники конференції та їх керівники отримали сертифікати за участь у роботі Обласної молодіжної науково-практичної конференції.