Онлайн-засідання обласного методичного об’єднання методистів коледжів

27 квітня 2023 р. на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося онлайн-засідання обласного методичного об’єднання методистів коледжів, завідувачів навчально-методичних кабінетів закладів фахової передвищої освіти Харківської області під головуванням завідуючої навчально-методичного кабінету ФКНФаУ Коломієць І.В. Тема засідання «Організація освітнього процесу з використанням дистанційних технологій. Обмін досвідом».

На засідання був запрошений Фесенко В.Ю., к.іст.н., доцент кафедри педагогіки і психології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ, який виступив з темою «Цифрова компетентність педагогічного працівника»

Також напрацюваннями у сфері організації навчання в онлайн-режимі поділилися:

Іванова І.В., ВСП ” Харківський фаховий коледж інформаційних технологій Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського ХАІ, Смирнов І.П, Харківський механіко-технологічний фаховий коледж  імені О.О. Морозова, Данилова Л.А., Харківський державний автомобільно-дорожній коледж.

Цікавою була доповідь Масловська Л.М., Липковатівський аграрний коледж на тему: «Дуальна форма здобуття фахової передвищої  освіти у Липковатівському аграрному коледжі».

На засіданні були присутні 32 представника з 15 коледжів Харківщини, які взяли участь в обговоренні важливих питань.