28 квітня 2023 р. викладачі Фахового коледжу НФаУ провели Фарм-Брифінг у форматі online-конференції з використанням web-платформи ZOOM серед учнів 9-11 класів КЗ “Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №  63 Харківської міської ради Харківської області”.

Учасники брифінгу побували на міні лекції, познайомилися з Фаховим коледжем НФаУ, його історією, матеріальною базою, освітніми програмами та умовами Вступу 2023.

Приємним сюрпризом став розіграш подарунку від приймальної комісії ФКНФаУ для найуважніших та активних.