Представники приймальної комісії ФКНФаУ взяли участь в онлайн-зустрічі «Спіймай хвилю: сучасні професії» для школярів м. Харкова (8-11 класів)

27 квітня 2023 р. представники приймальної комісії ФКНФаУ взяли участь в онлайн-зустрічі «Спіймай хвилю: сучасні професії» для школярів м. Харкова (8-11 класів) на запрошення Обласного комунального закладу «Харківської обласної бібліотеки для юнацтва».

Під час виступу спікери презентували коледж, ознайомили присутніх з освітніми програмами та умовами Вступу 2023, відповіли на поставлені питання.

Гості заходу взяли участь у запропонованому інтерактиві – «Впізнай професію!», проявили активність та забезпечили неочікуваний результат.

В профорієнтаційному заході, метою якого була презентація спеціальностей, актуальних для повоєнної відбудови України, взяли участь близько 100 майбутніх абітурієнтів.