9 вересня 2021 р. відбувся КВЕСТ «Коледжу – 75!»

9 вересня за ініціативи та під патронатом директора, Тіни Прокопенко, відбувся ювілейний загальноколеджанський КВЕСТ  «Коледжу – 75!».  У спортивно-інтелектуальних змаганнях взяли участь 22 студентських групи всіх курсів, 50 викладачів та співробітників коледжу. Навігатори груп передбачали пошук 30 квест-локацій з інтерактивними завданнями,  інтелектуальними іграми та творчим креативом. Судді визначили переможців у кожній тематичній квест-локації. Студенти всіх груп були нагороджені грамотами, солодкими подарунками та отримали запрошення до Харківського зоопарку.  Наша подяка викладачам, співробітника коледжу  за активну участь, професіоналізм і креативність в організації та проведенні ювілейного загальноколеджанського КВЕСТУ «Коледжу-75!», підготовку змістовних й творчих квест-кімнат. Завзятість, цілеспрямованість, креативність – характерні якості, що продемонструвало студентство від час ювілейного заходу.

Наші переможці!

9 вересня 2021 р. відбувся КВЕСТ «Коледжу – 75!»