Фаховому коледжу НФаУ 75 років

9 вересня 2021 р., в рамках 75-річчя з дня заснування коледжу, відбулися святкові заходи. На урочистостях були присутні ті, для кого коледж став частинкою душі, першою сходинкою у оволодінні професії та майстерності, студенти і викладачі, випускники і ветерани праці.

Розділити радість свята до нас завітали:

• представники органів влади
  • виконуючий повноваження Харківського міського голови, секретар Харківської міської ради – Ігор Терехов
  • голова адміністрації Основ’янського району – Ганна Головчанська
  • голова Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’яАльона Благовещенська
  • представники ректорату Національного фармацевтичного університету
  • доктор фармацевтичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, ректор НФаУ – Алла Котвіцька

І.О. Терехов привітав всіх присутніх зі святом та оголосив Подяку Харківського міського голови співробітникам коледжу:

1. Абідовій Тетяні
  2. Берестовій Валерії
  3. Богдановій Любові
  4. Ісаєнко Юлії
  5. Кудрявцевій Тетяні
  6. Рябченку Валерію
  7. Сафроновій Ганні
  8. Ситник Тетяні
  9. Строні Олені
  10. Шевченко Ірині

А.В. Благовещенська подякувала всім за активну громадську позицію та нагородила Грамотами Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України співробітників коледжу:

1. Аксакову Валентину
  2. Богомол Наталю
  3. Буданову Валентину
  4. Лучанінову Галину
  5. Непочтову Інну
  6. Отрокову Ірину
  7. Прокопенко Тіну
  8. Рудакову Олену
  9. Тітаря Олександра

Ювілей коледжу – це не тільки історична віха, це й рубіж який дає можливість поглянути на пройдений шлях, згадати тих, хто вклав значні зусилля в загальну справу та окреслити плани на майбутнє.