28 лютого 2024 р. відбулась зустріч здобувачів освіти коледжу зі старшим інспектором з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківський області ДПП капітаном поліції ПЕТУХОВИМ Максимом Григоровичем

Фаховий коледж продовжує роботу по створенню безпечного освітнього середовища не тільки при навчанні, але й у повсякденному житті. Студенти груп АВ-20 (куратор Сухенко О.В.), Ф-21 (куратор Бондаренко О.В.), АВ-10 (куратор Золотницька Г.Л.) ознайомились з питаннями щодо адміністративної та кримінальної відповідальності  за вчинені правопорушення осіб 15-16 років. Основним завданням зустрічі було запобігання неправомірних дій з боку учасників освітнього процесу та застереження їх від можливих ризиків.

Під час зустрічі відбувався обмін думками у формі діалогу, під час якого здобувачі освіти ставили питання та отримували компетентні відповіді.