26 лютого 2024 р. відбулась зустріч здобувачів освіти Фахового коледжу НФаУ зі старшим інспектором з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області капітаном поліції ВЕДМЕДЕРЕЮ Євгенієм Вікторовичем

В сучасних умовах дуже важлива співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Профілактична робота дає можливість виробляти у здобувачів освіти уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

26 лютого 2024 р. старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області капітан поліції ВЕДМЕДЕРЯ Євгеній Вікторович зустрівся із здобувачами освіти ФКНФаУ групи ФБ-30 (куратор Горбаньов В.В.).

Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку здобувачів освіти та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються, про правила безпечного поводження, акцентувалась увага на видах відповідальності за скоєні правопорушення. Зустріч пройшла у формі діалогу, здобувачі освіти поставили додаткові запитання та отримали професійні відповіді.