28 березня 2024 р. на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося online-засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології, головою якого є викладач ЦК «Хімічних дисциплін» Ісаєнко Ю.В. На засіданні були присутні викладачі хімії та біології, які є представниками закладів передвищої фахової освіти міста Харкова та Харківської області. Було заслухано доповіді наступних викладачів:

• викладача Харківського радіотехнічного фахового коледжу Кеніх Галини Михайлівни за темою «Дві трагедії Великого Лугу»;
  • викладача Фахового коледжу НФаУ Ісаєнко Юлії Валеріївни за темою “Відвідування викладачами Фахового коледжу НФаУ маленьких пацієнтів 16 дитячої клінічної лікарні міста Харкова”.

Зустріч була дуже цікавою, пізнавальною, теплою та щирою!