З 26 по 28 березня 2024 р. Фаховий коледж Національного фармацевтичного університету запрошує приєднатися до online-зустрічей в циклі “CHECK-UP майбутньої професії”

🟣 Вибір професії – відповідальний етап в житті кожного. Адже ми хочемо, щоб вона була затребувана, відповідала нашим інтересам та можливостям, приносила насолоду та гідно оплачувалась.

⁉️ Хочете дізнатися, які професії Ви можете здобути, обравши Фаховий коледж Національного фармацевтичного університету? Запрошуємо Вас відвідати наш цикл “CHECK-UP майбутньої професії”, де ми розкажемо про наші освітні програми та дамо відповіді на питання ким і де Ви зможете працювати, що саме Ви будете вміти і які перспективи мають випускники, після закінчення нашого закладу освіти.

💊 26.03 – Освітня програма “Фармація”

🧪 27.03 – Освітня програма “Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук”

🎛 28.03 – Освітня програма “Виробництво фармацевтичних препаратів”

🕔 Початок о 17.00.