19 жовтня 2023 р. на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології, головою якого є викладач ЦК «Хімічних дисциплін» Ісаєнко Ю.В. На засіданні були присутні викладачі хімії та біології, які є представниками закладів передвищої фахової освіти міста Харкова та Харківської області. Було заслухано доповіді наступних викладачів:

• викладача ВСП «ЖКФК ХНУМГ ім. О.М. Бекетова» Ковалжи Наталії Ігорівни за темою “Хімічне забруднення грунтів внаслідок мілітарного впливу”;

• викладача ВСП «ЖКФК ХНУМГ ім. О.М. Бекетова» Сеніної Ірини Леонідівни за темою “Управління стресом та складними ситуаціями”;

• викладача Фахового коледжу НФаУ Горбунової Наталії Іванівни за темою “Шлях до ліків”;

• викладача Фахового коледжу НФаУ Ісаєнко Юлії Валеріївни за темою “Види профорієнтаційної роботи викладачів Фахового коледжу НФаУ”.

Зустріч була дуже цікавою, пізнавальною, теплою та щирою!