24 жовтня 2023 р. у Фаховому коледжі НФаУ відбулася Конференція членів Студентського наукового товариства (СНТ), де було заслухано звіт про виконану роботу СНТ за 2022/2023 н.р. (доповідач – заступник голови СНТ  Валерія ОРЛОВА), затверджено план роботи СНТ на 2023/2024 н.р. (доповідач – науковий керівник СНТ к.фарм.н. Вадим ПРОКОПЕЦЬ) та обрано нових членів Ради СНТ:

🔸 Михайло ЗАВГОРОДНІЙ (Ф-10);

🔸 Марина ПЛАТОНОВА (Ф-11);

🔸 Анастасія АНАНКО (АВ-10);

🔸 Катерина ПУЛЯЄВА (МБ-10).

🔸 Головою СНТ обрали Ольгу ШЕВЕРЬОВУ ФБ-30).  Також було затверджено нових відповідальних за екологічний та хімічний напрямки діяльності Ради СНТ. Ними стали Кристина КЛЕПАНЬ  (ФБ-20) та Анастасія АНАНКО (АВ-10).

🌺 Вітаємо оновлений актив наукового товариства нашого коледжу та бажаємо їм успіхів в професійній діяльності.