17 листопада 2023 р. у Міжнародний день студента в коледжі відбулася велика святкова перерва

17 листопада  в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний День студента. З цієї нагоди в коледжі на велику святкову перерву зібралися студенти, викладачі, працівники й гості для загальних урочистостей.

Студентство вітали директор Тіна ПРОКОПЕНКО, педагогічний колектив та Студентський парламент.

Впродовж цілої години вирували позитивні емоції, гарний і святковий настрій, а це все завдяки нашим талановитим студентам, які активно прийняли участь у конкурсі фото «Дрес-код групи з куратором на День студента». Здобувачі освіти змогли цікаво, креативно та захоплююче представити свої групи. Справедливе та компетентне журі, яке представляли Марина КУЧЕРЕНКО, директор  КНП “Міська клінічна дитяча лікарня № 16” Харківської міської ради та Ірина ПОНОМАРЕНКО, завідувач освітнього центру державної установи “Школа супергероїв”, визначили переможців за номінаціями.

АВ-10 – «Найоригінальніша група», куратор Ганна ЗОЛОТНИЦЬКА

АВ-20 – «Найакадемічніша група», куратор Ольга СУХЕНКО

АВ-30 – «Найхімічніша група», куратор Вадим ПРОКОПЕЦЬ

МБ-10 – «Найзагадковіша група», куратор Валерія БЕРЕСТОВА

ФБ-20 – «Найстильніша група», куратор Алла МАРТИНЕНКО

ФБ-30 – «Найартистичніша група», куратор Валерій ГОРБАНЬОВ

Ф-10 – «Найвеселіша група», куратор Олена МАРТИНОВА

Ф-11 – «Найтеатралізованіша група», куратор Надія ГАВРИЛОВА

Ф-20 – «Найфармацевтичніша група», куратор Тетяна АБІДОВА

Ф-21 – «Найромантичніша група», куратор Олена БОНДАРЕНКО

Ф-30 – «Найфармацевтичніша група», куратор Тетяна ЗАРУДКО

Ф-31 – «Найкреативніша група», куратор Ольга РУДАКОВА

Ф-32 – «Найпатріотичніша група», куратор Юлія СТОЛЯРЕНКО

Свято пройшло яскраво. Переможці обрані, найактивніші нагороджені. Бажаємо студентам завжди залишатися переможцями, не втрачати дух свободи і дивитися у майбутнє з впевненістю!