Вибори делегатів Конференції трудового колективу Національного фармацевтичного університету

У зв’язку із закінченнями строку повноважень делегатів конференції трудового колективу університету, було розпочато процедуру виборів делегатів Конференції трудового колективу Національного фармацевтичного університету.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Статуту НФаУ на конференції трудового колективу Національного фармацевтичного університету, мають бути представлені всі категорії учасників освітнього процесу.

Відповідно до законодавства та Статуту НФаУ квота делегатів від Фахового коледжу НФаУ складає 10 місць у складі Конференції трудового колективу Національного фармацевтичного університету, з них сім місць від педагогічних працівників та одне місце від інших працівників, які працюють в коледжі на постійній основі, а також два місця від здобувачів освіти.

14.11.2023 делегатів конференції, які є виборними представниками з-поміж здобувачів освіти, обирали студенти шляхом прямого таємного голосування. Термін повноважень делегатів конференції від здобувачів освіти коледжу становить два роки.

16.11.2023 делегатів конференції від педагогічних та інших працівників обирали збори трудового колективу Фахового коледжу НФаУ шляхом прямого таємного голосування. Термін повноважень делегатів конференції від працівників коледжу становить два роки.

За результатами виборів визначено список делегатів конференції трудового колективу Національного фармацевтичного університету від ФКНФаУ:

• Богомол Наталія Павлівна, завідувач практики виробничої
  • Бондаренко Віра Іванівна, викладач ЗФПО
  • Гейко Ольга Всеволодівна, заступник директора ЗФПО з НР
  • Горбаньов Валерій Вікторович, викладач ЗФПО, к.іст.н.
  • Гузєва Вікторія В’ячеславівна, заступник директора ЗФПО з НВР
  • Мацуга Тетяна Іванівна, фахівець канцелярії
  • Прокопенко Тіна Сулейманівна, директор ЗФПО, к.фарм.н., доцент
  • Сафронова Ганна Юріївна, методист