08 грудня 2023 р. здобувачі освіти та викладачі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету провели цікавий майстер-клас “Знайомство з професією ФАРМАЦЕВТ” для пацієнтів дитячої лікарні №16

Щоб стати супергероєм потрібно мати міцне здоров’я. А хто його допоможе забезпечити, як не фармацевт? Це та людина, яка знає всі ліки на планеті, яка може в темряві розрізнити лікарську рослинну сировину, яка завжди прийде на допомогу. А що він ще може та знає? Здобувачі освіти та викладачі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету, розповіли сьогодні маленьким пацієнтам дитячої лікарні №16 в “Школі Супергероїв” та провели цікавий майстер-клас “Знайомство з професією ФАРМАЦЕВТ”.

Під час майстер-класу супергерої відчули себе здобувачами освіти коледжу та побували на занятті з “Технології ліків”  з теми “Порошки”. Навчилися подрібнювати лікарські речовини в ступці, дозувати  за допомогою аптечних терезів, пакували у пергаментні капсули та готувати до відпуску. Всі, хто був на майстер-класі із задоволенням виконували поставлені завдання. Та на один крок стали ближче до професії ФАРМАЦЕВТ.

До заходу приєднався й самий маленький пацієнт, майбутній супергерой, якому лише 4 роки. Але він працював найкраще за своїх старших  друзів. І у майбутньому пообіцяв приєднатися до фармацевтичної спільноти.

Разом ми створюємо незабутні моменти та робимо світ кращим.