07 вересня 2023 р. відбулась робоча нарада керівництва Національного фармацевтичного університету з колективом Фахового коледжу НФаУ

На зустрічі в.о. ректора Алла Котвіцька, доктор фармацевтичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України привітала всіх присутніх з початком нового навчального року та окреслила напрямки роботи на 2023/2024 навчальний рік.

У порядку денному розглянуті питання:

• Перебіг другої сесії вступної кампанії 2023 року у Фаховому коледжі НФаУ. Розробка та затвердження плану профорієнтаційної роботи на 2023/2024 навчальний рік.
  • Штатна комплектація викладацького складу Фахового коледжу НФаУ станом на 01 вересня 2023 року та організація обліку педагогічного навантаження.
  • Актуалізація інформації на сайті Фахового коледжу НФаУ.
  • План заходів щодо удосконалення та цифровізації документообiry.
  • Розробка та запровадження системи рейтингування педагогічних працівників коледжу на 2023/2024 навчальний рік.
  • Перегляд та затвердження графіка проведення Педагогічних рад Фахового коледжу НФаУ на 2023/2024 навчальний рік.
  • Поетапне розширення меж ICУ НФаУ на Фаховий коледж НФаУ.
  • Розвиток та впровадження сучасних елементів дистанційного навчання в організацію освітнього процесу Фахового коледжу НФаУ.

В обговоренні прийняли участь проректори ЗВО з науково-педагогічної роботи Андрій Федосов, доктор фармацевтичних наук, професор та Вікторія Кузнєцова, доктор фармацевтичних наук, професор; директор ЗФПО Тіна Прокопенко, заступник директора ЗФПО з навчальної роботи Ольга Гейко, заступник директора ЗФПО з навчально-виробничої роботи Вікторія Гузєва, завідувач навчально-методичного кабінету  Інна Коломієць та інші.

Завершилась робоча нарада приємним сюрпризом – в.о. ректора Алла Котвіцька вручила подяки НФаУ співробітникам коледжу за волонтерську діяльність.