01 березня 2021 р. відбулася Щорічна студентська конференція за підсумками виробничої практики та гурткової роботи «Фармація – вчора, сьогодні, завтра»

Всесвітня пандемія коронавірусу позбавила нас цікавої зустрічі в стінах коледжу, але захід було адаптовано до реалій сьогодення: вперше конференція пройшла дистанційно в онлайн-форматі з використанням веб платформи ZOOM.

Учасниками цьогорічної конференції стали студенти 3 курсу спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація», ОПП «Фармація».

Під час конференції здобувачі освіти представили результати пошуково-дослідницької роботи за різноманітною тематикою:

1. Каліберда Ольга. Керівники – Крикля В.В., Мартинова О.В.

ІСТОРІЯ ПАНДЕМІЙ: З ГЛИБИНИ ВІКІВ ДО СУЧАСНОСТІ

1. Рижук Анастасія. Керівник – Мирошниченко А. С.

ВПЛИВ ВАКЦІНАЦІЇ НА ІМУНІТЕТ. ЧИ МОЖНА ОБІЙТИСЯ БЕЗ ЩЕПЛЕНЬ?

1. Авад Аміра Алаа Дж А, Красулевська Катерина. Керівники: Тюкіна В.М., Берестова В.В., Орлова Л.А.

ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ З ПРОТИВІРУСНОЮ ДІЄЮ ЯК ДЖЕРЕЛО ОТРИМАННЯ ФІТОПРЕПАРАТІВ

1. Рогуля Аліна, Рогуля Данило. Керівник – Аксакова В.В

ФАРМАКОГЕНОМІКА – НАУКА МАЙБУТНЬОГО

1. Сизоненко Кристина, Ляшук Анастасія. Керівник – Колісник В.М.

ТЕРАПІЯ ДИТЯЧИХ ЗАХВОРЮВАНЬ В РІЗНИХ КРАЇНАХ СВІТУ

1. Бринза Еліна. Керівник – Рудакова О.В.

МІФІЧНІ ТАЄМНИЦІ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН

1. Калєнюк Надія. Керівники – Колісник В.М., Богомол Н.П., Дерегуз Л.В.

ЕСТЕТИЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЧНОЇ КОСМЕТИКИ

1. Рогуля Аліна. Керівники – Колісник В.М., Богомол Н.П., Дерегуз Л.В.

ГІРУДОТЕРАПІЯ

1. Годованіченко Ріма, Животченко Юлія. Керівник – Бондаренко В.І.

ОТРУТИ ПРОТИ ХВОРОБ: ВИКОРИСТАННЯ ТОКСИНІВ В МЕДИЦИНІ

Представлені доповіді висвітлили стан сучасної фармацевтичної галузі, викликали зацікавленість та мотивацію студентів до подальшого професійного саморозвитку та розширення світогляду.

Наприкінці конференції найактивніші учасники заходу мали змогу прийняти участь в онлайн вікторині «Уважний слухач» укладеної доповідачкою за матеріалами доповіді «Історія пандемій: з глибини віків  до  сучасності». Переможці вікторини отримали пам’ятні призи.

З електронною збіркою доповідей конференції можна ознайомитися тут.