На базі Фахового коледжу НФаУ відбулася Всеукраїнська дистанційна екологічна науково-практична конференція з міжнародною участю «Екологія. Здоров’я людини. Екологічні проблеми сучасності»

🌱4 квітня 2024 р. на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулася Всеукраїнська дистанційна екологічна науково-практична конференція з міжнародною участю «Екологія. Здоров’я людини. Екологічні проблеми сучасності».

🌱У конференції взяли участь понад 86 здобувачів освіти, 77 педагогічних та науково-педагогічних працівників, які є керівниками пошуково-дослідної діяльності студентів з 36 закладів освіти (академії, університети, коледжі, ліцеї, школи) України.

🌱Ми радіємо тому, що сьогодні конференція насичена цікавими, змістовними доповідями та публікаціями. Пишаємось, що в цьому році ми маємо широку географію учасників конференції. Це свідчить про те, що у Вас, шановні учасники, є бажання спілкуватися, працювати, розвиватися не дивлячись ні на що.

З матеріалами конференції можна ознайомитись ТУТ