Діалоги з роботодавцями: «МЕД-СЕРВІС»

01 квітня 2024 р. представник ТОВ «МЕД-СЕРВІС» Олена Малаховська провела зустріч зі здобувачами освіти Фахового коледжу НФаУ.

Більше 100 здобувачів освіти денної та заочної форм навчання мали можливість познайомитись з проєктами мережі, дізнатися про бази практики та перше місце роботи.

Пані Олена розповіла про історію успіху мережі, яка працює на фармацевтичному ринку з 1995 року; про першу аптеку у Дніпрі, яка була відкрита на місці старовинної аптеки під назвою “Аптекаръ”. Присутні мали змогу ознайомитись з новими напрямами в роботі мережі – відкриття аптек «МЕД-СЕРВІС – beaute» та «МЕД-СЕРВІС – kids».

Здобувачі освіти дізналися про стажування; професійний розвиток: безкоштовне навчання на спеціалізованих тренінгах та курсах підвищення кваліфікації; співпрацю зі студентами, що здобувають фармацевтичну освіту; бази для проходження практики та співпрацю з кандидатами без досвіду роботи.

Дуже багато питань було поставлено здобувачами освіти, всі отримали професійні відповіді.