Мінна безпека. Що потрібно знати та виконувати

Одним з аспектів формування безпечного освітнього середовища у ФКНФаУ є налагоджена системи співпраці з працівниками правоохоронних органів Харківській області.

5 квітня 2023 р. ФКНФаУ разом з Управлінням патрульної поліції Харківської області вкотре провели для студентів та співробітників коледжу спільний захід за темою: “Мінна безпека. Що потрібно знати та виконувати” до міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки.

Капітан поліції Максим Петухов розповів, як правильно себе поводити та куди звертатися, якщо знайшли невідомий підозрілий предмет; закликав утриматися від відвідування лісів, лісосмуг, річок, полів тощо, оскільки мінна небезпека залишається високою не тільки в Харківській області.

Як і завжди зустріч була дуже інформативною, студенти та викладачі поставили багато запитань та отримали професійні відповіді.