Лекція майстер-клас “Енергетичні напої (енергетики) та збереження здоров’я”

05 квітня 2023 р. у рамках співпраці Фахового коледжу НФаУ з кафедрами Національного фармацевтичного університету, з метою підвищення професійної компетентності здобувачів освіти спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація», доцентом кафедри фармацевтичної хімії Ольгою ГОЛОВЧЕНКО проведена лекція майстер-клас “Енергетичні напої (енергетики) та збереження здоров’я”.

На лекцію були запрошені здобувачі вищої освіти ОПП «Фармація» та фахової передвищої освіти ОПП «Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук», «Виробництво фармацевтичних препаратів», «Фармація» спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» випускних курсів денної форми навчання та викладачі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету.

Тематика лекції включала в себе питання хімічного складу енергетичних напоїв, їх вплив на здоров’я людини, природні рослинні енергетики, а також аспекти взаємодії лікарських препаратів з енергетичними напоями.

Лекція була пізнавальна, інформативна та корисна, дуже приємно було бачити уважні обличчя здобувачів освіти. Загалом, захід відвідало понад 100 слухачів. Сподіваємось на подальшу співпрацю!