Здобувачі освіти Фахового коледжу НФаУ взяли участь у студентському вебінарі «CHORNOBYL: МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНІ АСПЕКТИ»

26 квітня 2023 р. здобувачі освіти Фахового коледжу НФаУ під керівництвом викладачів взяли участь у студентському вебінарі «CHORNOBYL: МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНІ АСПЕКТИ», який відбувся на базі Харківського фахового коледжу харчової промисловості ДБТУ. Було підготовлено та представлено доповіді наступних здобувачів освіти:

• Чалої Анастасії (група Ф-31) за темою «Радіофармацевтичні препарати» (керівник: Мартинова О.В.);
  • Гуліян Крістіне (група Ф-21) за темою «Радіонукліди» (керівник: Горбунова Н.І.);
  • Клепань Кристини (група ФБ-10) за темою «Природна радіоактивність глин» (керівник: Ісаєнко Ю.В.).

Зустріч була дуже цікавою, пізнавальною, теплою та щирою!