Викладачі Фахового коледжу НФаУ провели Фарм-Брифінг серед учнів дев’ятих класів Валківського ліцею №2 Валківської міської ради Богодухівського району Харківської області

21 квітня 2023 р. викладачі Фахового коледжу НФаУ провели Фарм-Брифінг у форматі online-конференції з використанням web-платформи ZOOM серед учнів дев’ятих класів Валківського ліцею №2 Валківської міської ради Богодухівського району Харківської області.

Учасники брифінгу отримали цікаву та корисну для життя інформацію стосовно впливу запахів на підсвідомість людини, на стан її здоров’я, на настрій.

Окрім того відбулося знайомство майбутніх вступників з Фаховим коледжем НФаУ, його історією, матеріальною базою, освітніми програмами та особливостями Вступної кампанії 2023.