Діалоги з роботодавцями: «Твоє успішне майбутнє починається сьогодні»

12 березня 2024 р. партнер по співпраці із закладами освіти мережі аптек «Подорожник» Пилат Марта Віталіївна провела зустріч зі здобувачами освіти Фахового коледжу НФаУ.

Більше 120 студентів мали можливість познайомитись з проєктами мережі, дізнатися про бази практики та перше місце роботи. Пані Марти розповіла про проблеми сучасного фармацевтичного ринку праці та можливі шляхи їх вирішення. Слухачі дізналися яким «Подорожник» бачить сучасного асистента фармацевта та які якості необхідно в собі розвивати.

Дуже багато питань було поставлено здобувачами освіти, всі отримали професійні відповіді. Найбільш активні учасники діалогу (Завгородній Максим, Кузнєцова Єва, Давискіба Анастасія) отримали пам’ятні брендовані подарунки від мережі аптек «Подорожник».