День слов’янської писемності та культури у Національному фармацевтичному університеті

24 травня 2021 р. вся слов’янська громадськість відзначала День слов’янської писемності та культури. А церква вшановувала пам’ять рівноапостольних Кирила та Мефодія – братів- місіонерів, просвітителів слов’яських народів, провідників православної релігії, укладачів азбуки, тих, чия жертовна праця вивела Україну-Русь на новий шлях матеріальної та духовної культури, ввела її в коло цивілізованих народів тодішньої Європи.

Як осередок духовності, освіти та культури регіону НФаУ відзначив День слов’янської писемності та культури багатьма заходами. Студенти коледжу, разом з викладачем української мови і літератури Іриною Сатуновською взяли участь у заходах, організованих спільно з бібліотекою для юнацтва. На заході, слухачам, було прочитано цікаву і пізнавальну лекцію про життя і діяльність рівноапостольних Кирила і Мефодія, лекцію прочитав Михайло Станчев, професор, зав.кафедри нової та новітньої історії ХНУ ім.Каразіна. Лекція закінчилася полум’яним зверненням до молоді оберігати нашу духовність і віру, шанувати історичну та культурну спадщину нашої держави!