Тиждень хімічних дисциплін: online-лекція за темою «Випадкові відкриття в історії хімії»

24 травня 2021 р. в рамках тижня хімічних дисциплін викладачем хімічних дисциплін Ісаєнко Ю.В. було проведено online-лекцію за темою «Випадкові відкриття в історії хімії». На лекції були присутні 72 учасника, серед яких були як студенти всіх спеціальностей коледжу, так і учні шкіл м. Харкова. Викладач ознайомив студентів та майбутніх абітурієнтів з історією виникнення свята «День хіміка», пригадав заходи, присвячені дню хіміка, що проводилися викладачами разом зі студентами у різні роки існування нашого навчального закладу та навів багато цікавих прикладів випадкових наукових відкриттів, які свого часу здивували весь світ. Інформація, яку отримали всі присутні на лекції, ще раз підтвердила важливість знань з хімії для кожного з нас.