Відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології

21 грудня 2023 р. на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології, головою якого є викладач ЦК «Хімічних дисциплін» Ісаєнко Ю.В. На засіданні були присутні викладачі хімії та біології, які є представниками закладів передвищої фахової освіти міста Харкова та Харківської області. Було заслухано доповіді наступних викладачів:

• викладача Комунального закладу охорони здоров’я «Харківський обласний медичний фаховий коледж» Харківської обласної ради Плотникової Катерини Степанівни за темою «Форми і інструменти контролю знань здобувачів освіти на заняттях з хімії»;
  • викладача ВСП «ЖКФК ХНУМГ ім. О.М. Бекетова» Сеніної Ірини Леонідівни за темою “Критичне мислення. Технологія «Шість капелюх»”;
  • викладача Фахового коледжу НФаУ Ісаєнко Юлії Валеріївни за темою “Організація дистанційної роботи при викладанні дисциплін «Загальна та неорганічна хімія» та «Органічна хімія»”.

Зустріч була дуже цікавою, пізнавальною, теплою та щирою!