Викладачі Фахового коледжу НФаУ провели профорієнтаційний захід для учнів Комунального закладу “Пересічанський ліцей” Солоницівської селищної ради Харківської області

20 грудня 2023 р. викладачі ЦК «Медико-біологічних дисциплін» В.В. Аксакова та В.І. Бондаренко відвідали в рамках профорієнтаційної роботи Пересічанський ліцей.

Під час онлайн-зустрічі учнів 9 та 11 класів ознайомили з історією Фахового коледжу НФаУ, розповіли про спеціальність 226 Фармація, промислова фармація та освітні програми «Фармація», «Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук», «Виробництво фармацевтичних препаратів».

Присутні отримали вичерпну інформацію щодо підготовки учнів до вступу в Фаховий коледж НФаУ, про наявні підготовчі курси.

Протягом зустрічі учасники мали змогу поставити питання та з’ясувати, чи відповідає наш заклад освіти їхнім інтересам, чи зможуть вони розкрити свій потенціал у сфері Фармації.

Вдячні всім учасникам за активність, зацікавленість фармацією і бажаємо успіхів у виборі майбутньої професії!