Відбулась зустріч-діалог в.о. ректора Національного фармацевтичного університету професора Котвіцької А.А. зі студентами-випускниками Фахового коледжу НФаУ

22 лютого 2024 р. відбулась зустріч-діалог в.о. ректора Національного фармацевтичного університету професора Котвіцької А.А. зі студентами-випускниками Фахового коледжу НФаУ.

Здобувачі освіти ознайомились з історією університету, його досягненнями та планами на майбутнє. Кожен в режимі онлайн мав змогу поставити запитання на отримати ґрунтовну відповідь.

Співробітники приймальної комісії НФаУ розповіли про умови прийому на навчання здобувачів, які вже мають освіту за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація» освітнього рівня – бакалавр, молодший бакалавр та фаховий молодший бакалавр.

Більше ста випускників денної та заочної форми навчання дізналися про переваги при вступі до НФаУ, які їм надає освіта, отримана у Фаховому коледжі НФаУ. Дякуємо за надану інформацію. Чекаємо нових зустрічей!