Викладачі Фахового коледжу НФаУ провели профорієнтаційний захід для учнів Харківського ліцею № 175 Харківської міської ради

22 лютого 2024 р. викладачі циклової комісії суспільних та загальноосвітніх дисциплін Фахового коледжу НФаУ провели профорієнтаційну лекцію: «Фармація крізь століття», з використанням платформи ZOOM для учнів 9-11 класів Харківського ліцею № 175 Харківської міської ради.

Лектор кандидат історичних наук Горбаньов В.В. розповів про становлення та розвиток фармації, виникнення символів медицини та фармації, про діяльність видатних вчених: Гіппократа, Галена, Авіценни, Парацельса та ін. Всіх присутніх ознайомили з особливостями виникнення перших аптек, зародження медицини та фармації на території України.

Учні отримали інформацію про організацію вступної компанії 2024 р. до Фахового коледжу НФаУ.