Візит Харківського міського голови Ігоря Терехова до НФаУ

11 грудня 2023 р. Харківський міський голова Ігор Терехов з візитом відвідав Національний фармацевтичний університет та зустрівся з колективом НФаУ. Спілкування відбувалося у дружній атмосфері, співробітники НФаУ мали можливість поставити питання Ігорю Олександровичу, обговорити нагальні проблеми та висловити пропозиціі.

У рамках засідання співробітники НФаУ були відзначені почесними грамотами та подяками голови Харківської міської ради та почесними грамотами виконкому Харківської міської ради. Також почесною грамотою нагороджено Тетяну МАЦУГУ за високий професіоналізм та сумлінну й плідну працю під час военного стану в Україні.

За одноголосним рішенням спільноти НФаУ ім’я незламного мера незламного міста-героя Харкова було занесено до Золотої книги Пошани НФаУ до розділу «Державні та громадські діячі, які зробили значний внесок у розвиток НФаУ». В. о. ректора НФаУ Алла Котвіцька від імені академічної спільноти вручила І. О. Терехову подяку за багаторічну підтримку й увагу до потреб колективу та студентства.

Таким неординарним був початок засідання Вченої ради.

Також на засідання Вченої ради НФаУ завітали й представники Наглядової ради НФаУ й Наглядової ради Фахового коледжу НФаУ.

У рамках засідання в.о. ректора Алла Котвіцька відзначила подяками НФаУ студентів, які брали активну участь у загальноуніверситетських заходах до 102-річниці університету та участь у донорських проєктах, а також відзначила подяками НФаУ співробітників за участь у проєкті “Метрошкола”.

Далі засідання продовжилося у робочому форматі.

Print Friendly, PDF & Email