Без права на забуття!

До Дня пам’яті та примирення та

Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Без права на забуття! Герої наших родин! Славетний родовід!

У Другій світовій війні Україні випала героїчна і разом з тим трагічна роль. Єднання суспільства навколо усвідомлення цієї істини й надалі сприятиме ефективному протистоянню зовнішнім викликам та загрозам.

Викладачі та студенти Коледжу НФаУ підготували до Дня пам’яті та примирення (8 травня) та 75-річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) збірку матеріалів «Без права на забуття», які містять розповіді студентів про героїчне минуле своїх родичів під час Другої світової війни.

Запрошуємо Вас долучитися до нашої акції «Без права на забуття! Герої наших родин! Славетний родовід!» завітавши на сторінку Facebook Коледжу Національного фармацевтичного університету за посиланням https://www.facebook.com/profile.php?id=100050664786977 та поділитися спогадами, світлинами своїх родичів та близьких у роки Другої світової війни, розкажіть, як склалося їх життя та доля в повоєнний час.