31 травня 2023 р. відбулось засідання Вченої ради Національного фармацевтичного університету. Офіційно за участі почесних гостей – представників Харьковскої обласної ради та Харківської Міської Ради.

🏆Приємною подією стала церемонія нагородження співробітників університету, в тому числі співробітників Фахового коледжу НФаУ.

Грамоту Харківської обласної ради та Подяки Голови Харківської обласної ради за сумлінну й плідну працю, вагомий внесок у розвиток освіти й науки, високий професіоналізм та значні досягнення у роботі  вручила Голова Харківської обласної ради Тетяна ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО.

🏆Грамоту Харківської обласної ради отримала викладач вищої категорії, старший викладач ФКНФаУ – Ольга РУДАКОВА.

🏆Подяки Голови Харківської обласної ради отримали:

Методист вищої категорії ФКНФаУ – Ганна САФРОНОВА.

Завідувач виробничої  практики ФКНФаУ – Олена ШЕМЧУК

🎉Вітаємо, колеги!!!