29 березня 2023 р. на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології, головою якого є викладач ЦК «Хімічних дисциплін» Ісаєнко Ю.В. На засіданні були присутні викладачі хімії та біології, які є представниками закладів передвищої фахової освіти міста Харкова та Харківської області. Було заслухано доповіді наступних викладачів:

• викладачів ВСП «Харківський фаховий коледж харчової промисловості ДБТУ» Тютько С.М. за темою «Дослідницька робота студентів як складова професійної підготовки» та Новакової В.С. за темою «Досвід використання інтерактивних цифрових технологій на заняттях з хімії»;
  • викладача ВСП «ЖКФК ХНУМГ ім. О.М. Бекетова» Сеніної І.Л. за темою «Поняття про біологічну небезпеку»;
  • викладачів ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну» Дяченко Л.Б., Холодової Н.О. за темою «Науково-дослідна робота студентів ХКТД».

Зустріч була дуже цікавою, пізнавальною, теплою та щирою!