27 березня 2023 року у Фаховому коледжі НФаУ відбулась зустріч з представницею Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції

27 березня 2023 року у Фаховому коледжі НФаУ відбулась зустріч з представницею Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, старшим лейтенантом поліції Філіпповою Мариною Олександрівною – інспектором з рекрутингу відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції. В рамках заходу наших випускників запросили приєднатися до роботи у патрульній поліції. Марина Олександрівна розповіла основні вимоги до кандидатів та навела переваги роботи у патрульній поліції. Загалом зустріч була доволі інформативною, студенти поставили багато запитань та отримати ґрунтовні відповіді.