24 січня 2024 р. Фаховий коледж НФаУ відвідав гематологічне відділення КНП «Міська клінічна дитяча лікарня № 16» Харківської міської ради

Представники Коледжу директор Прокопенко Т.С., заступник директора з НР Гейко О.В., голова профспілки Богомол Н.П., представник студентського парламенту Давидова Софія, разом з відомим художником та дизайнером Максимом Розенфельдом, представниками «Благодійного фонду “Глобаль2000” дітям України» мали можливість бути присутніми на відкритті зони релаксу для маленьких пацієнтів гематологічного відділення. Чудовий дизайн, приємна атмосфера, зручний диванчик – проєкт, в якому колежане прийняли активну участь, сподіваємось, буде сприяти скорішому одужанню. Безумовно, велика вдячність та низький уклін колективу лікарні з їх неймовірним керівником, надзвичайною людиною Мариною Анатоліївною Кучеренко, за прагнення створити найкращі умови для одужання пацієнтів.