18 травня 2023 р. на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології, головою якого є викладач ЦК «Хімічних дисциплін» к.х.н. Ісаєнко Ю.В. На засіданні були присутні викладачі, які є представниками закладів фахової передвищої освіти міста Харкова та Харківської області. Були представлені доповіді за темами:

• «Використання технології критичного мислення з метою формування предметних компетентностей на заняттях з біології», доповідач – Катренко Л.В., викладач Харківського автомобільно-дорожнього фахового коледжу;

• «Протидія вигоранню під час війни», доповідач – Сеніна І.Л., викладач ВСП «ЖКФК ХНУМГ ім. О.М. Бекетова»;

• «Платформа «LABSTER» використання віртуальних симуляцій у навчанні», доповідач – Сафронова Г.Ю., викладач Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету.

Засідання було дуже цікавим, пізнавальним, теплим та щирим! До нових зустрічей!