18 травня 2023 р. було проведено круглий стіл з обговорення освітньо-професійної програми початкового рівня (короткий цикл) вищої освіти за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація галузі знань 22 «Охорона здоров’я»

В обговоренні освітньо-професійної програми (ОПП) в рамках круглого столу взяли участь члени робочої (проєктної) групи та стейкхолдери. ОПП представила її гарант – Лариса Горяча, кандидат фармацевтичних наук, викладач-методист ФКНФаУ. Обмін думками відбувався активно й конструктивно. Представники практичної фармації – Анна Афанасьєва, завідувачка аптеки Фармацевтичної фірми «Аптека 9-1-1» та Ольга Проскура, менеджер по співпраці з закладами освіти аптечної мережі «Подорожник» в цілому позитивно оцінили освітньо-професійну програму, а також повідомили про найважливіші вимоги до фахівців, висловили пропозиції та побажання до підготовки асистента фармацевта.

В обговоренні освітньо-професійної програми також взяла участь Вікторія Ханіна, здобувач вищої освіти 2 курсу спеціальності 226 Фармація, промислова фармація освітньо-професійної програми Фармація (ОС – молодший бакалавр) ФКНФаУ, яка надала своє бачення вивчення окремих освітніх компонент. 

Проєкт ОПП розміщений на офіційному сайті коледжу. Запрошуємо до активної участі в обговоренні ОПП. Побажання та пропозиції всіх зацікавлених осіб є цінними для покращення якості підготовки фахівців, яких потребує фармацевтична галузь. 

Пропозиції, відгуки, рецензії просимо надсилати на електронну пошту college@nuph.edu.ua

Print Friendly, PDF & Email