150 років з дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 р. виповнилося 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

У цей день студенти коледжу мали змогу приєднатися до Всеукраїнського онлайн-заходу “Багатогранна Леся”, ініційованого Харківським обласним центром молоді.

Слухачі мали змогу перейнятися багатобічним творчим і життєвим шляхом української поетеси, її жагою до життя, героїзмом, безмежно міцною силою волі та щирою любов’ю до Батьківщини.

Ідея акції – нагадати студентам про винятковий внесок Лесі Українки у розвиток української літератури, у культурне, освітнє та суспільно-політичне життя України, адже завдяки її творчості українська література посіла одну з найвищих позицій у світовій культурі, а про українців і Україну заговорили в усьому світі.