14 вересня 2023 р. відбулася тристороння зустріч між здобувачами освіти Фахового коледжу НФаУ, гарантами освітньо-професійних програм та стейкхолдерами

14 вересня 2023 р. напередодні Дня фармацевтичного працівника України відбулася зустріч здобувачів освіти Фахового коледжу НФаУ з представниками фармацевтичної компанії “Фармастор”, аптечних мереж “Подорожник”, “АНЦ” та “Бажаємо здоров’я”.

На зустрічі здобувачі освіти дізналися про переваги роботи в цих потужних аптечних мережах і отримали запрошення на проходження пропедевтичної, технологічної та переддипломної практик.

Дякуємо нашим партнерам за цікаву та корисну відеозустріч. Ви відіграєте важливу роль у підготовці молодих фахівців, надаючи їм можливість отримати цінний досвід та практичні навички. Ваша підтримка та мотивація допомагають студентам зростати як фахівцям та готують їх до майбутньої роботи у фармацевтичній галузі.

Наприкінці зустрічі, серед присутніх здобувачів освіти, були проведені розіграші цінних подарунків від стейкхолдерів і, як бонус, від викладачів фармацевтичних дисциплін коледжу.