1 вересня 2023 р. відбулося урочисте прийняття першокурсників до лав здобувачів освіти Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету!

З новим навчальним роком студентів привітали представники адміністрації та студпарламенту коледжу: директор ЗФПО Тіна ПРОКОПЕНКО, заступник директора ЗФПО з навчальної роботи Ольга ГЕЙКО, заступник директора ЗФПО з навчально-виробничої роботи Вікторія ГУЗЄВА, завідувач відділення у закладі освіти Інна КІЙКО та голова студентського парламенту Владислава УСАТКІНА.

Студенти нового набору мали змогу познайомитись з кураторами груп, викладачами і прогулятися онлайн коридорами коледжу, заглянути до лабораторій та відчути єднання з нашою фармацевтичної родиною!

Дуже приємною несподіванкою стало відеозвернення студентки 1 курсу групи АВ-10 Ананко Анастасії, яка присвятила коледжу вірш:

Так швидко проминуло літо та нову нам стежку відкриває

Наш коледж, наше рідне місто – сьогодні все навкруги сяє

І хочеться всіх привітати з чудовим днем Знань

І щиро всім побажати миру та нових пізнань

Будуть труднощі, буде непросто, але вже перевірене часом

Приведе до зросту наполегливий труд і розум разом

Тут набуті знання далі ширте, а погане спливе, все минеться

Посміхайтеся долі, повірте доля теж і до вас посміхнеться

Як не склалося б ваше життя, не цурайтеся Краю і Роду

Щоб чудовим було майбуття, будьте часткою свого народу

Ще раз всіх зі святом вас!

В день новий, у добрий час!

Нехай перший ваш навчальний рік стане успішним, яскравим і цікавим!