08 березня 2021 р. ректор НФаУ Алла Котвіцька отримала державну нагороду – орден княгині Ольги ІІІ ступеня

Державна нагорода «Орден Княгині Ольги ІІІ ступеня» (Указ Президента України від 8 березня 2021 р. №92/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня») стала визнанням вагомих заслуг вельмишановної Алли Анатоліївни Котвіцької, ректора Національного фармацевтичного університету!

Висловлюючи свою глибоку повагу, Фаховий коледж Національного фармацевтичного університету зичить нашому керівникові нових професійних досягнень та високих звершень, міцного здоров’я та життєвої наснаги, миру, щастя, доброту й сімейного затишку!