Добігає кінця дуже важкий рік, і настає довгоочікувана казкова пора, коли Святий Миколай спускається з небес, щоб привітати всіх з таким чудовим святом. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю чекають цей день діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником.
06 грудня 2023 р. викладачі та студенти Фахового коледжу НФаУ відвідали малечу, яка знаходиться на лікуванні в гематологічному відділенні 16 міської дитячої клінічної лікарні та привітали з Днем Святого Миколая. Наші студенти,  Святий Миколай з онукою, подарували дітям безліч гарних емоцій та купу приємних вражень, усі присутні отримали подарунки та прянички від Миколайчика.
Також, завдяки небайдужості наших здобувачів освіти та всіх працівників коледжу, ми мали змогу подарувати гематологічному відділенню в гральну кімнату “Канапу для одужання”. Дякуємо аптечній мережі «Подорожник», представники якої разом з нами взяли активну участь в цьому заході. Разом ми надали дітям можливість відчути магію цього свята, навіть коли вони знаходяться у лікарні.
Кожного року наші студенти вітають малечу та влаштовують їм цікаву програму, тому що майбутнім працівникам Фармації дуже важливо бути чуйними та добросердними, вміти дарувати тепло своєї душі та надавати підтримку. Чужих дітей не буває: віримо в Україну та українців!💙💛