04 вересня 2023 р. відбулась зустріч студентів нового набору заочної форми навчання з адміністрацією Фахового коледжу НФаУ

На зустрічі коледжанський колектив привітав усіх здобувачів освіти заочного відділення 2023 року вступу з Днем знань!

Вітання та напуття звучали від директора ЗФПО Тіни ПРОКОПЕНКО, заступника директора ЗФПО з навчальної роботи Ольги ГЕЙКО, заступника директора ЗФПО з навчально-виробничої роботи Вікторії ГУЗЄВОЇ, завідувача відділення у закладі освіти Олени СТРОНИ.

Асистент фармацевта – працівник сфери охорони здоров’я, і це гордо звучить особливо у такий складний час для нашої держави. Ми пишаємося нашою професією, вона дуже важлива та необхідна в усі часи!

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих внаслідок військових дій рф.

Важливу актуальну, пояснювальну інформацію про особливості освітнього процесу під час навчання на заочному відділенні в коледжі отримали всі здобувачі освіти та присутні на зустрічі батьки.

Проведено віртуальне знайомство з коледжем, студенти мали змогу прогулятися коридорам, лабораторіям, кабінетам та відвідати всім відому коледжанську їдальню.

Підвисили обізнаність та орієнтацію офіційного Сайту Фахового коледжу НФаУ щодо всіх складових освітнього процесу та наповнення інформацією.

Шановні першокурсники, нехай навчальний рік буде наповнений незабутніми моментами, відкриттями та грандіозними досягненнями! Переконані, ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів!

Раді вітати вас у нашому коледжі!