01 березня 2024 р. відбулась зустріч здобувачів освіти Фахового коледжу НФаУ зі старшим інспектором з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області капітаном поліції ВЕДМЕДЕРЕЮ Євгенієм Вікторовичем

01 березня 2024 р. відбулась чергова зустріч здобувачів освіти Фахового коледжу НФаУ зі старшим інспектором з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області капітаном поліції ВЕДМЕДЕРЕЮ Євгенієм Вікторовичем.

Здобувачі освіти груп Ф-10 (куратор Мартинова О.В.), Ф-11 (куратор Гаврилова Н.Б.), Ф-20 (куратор Абідова Т.С.) були ознайомлені з видами адміністративних правопорушень та відповідальністю за їх скоєння.

Головною метою зустрічі було попередження скоєння адміністративних порушень здобувачами освіти. Під адміністративною відповідальністю слід розуміти накладення на правопорушників загальнообов’язкових правил, які діють у державному управлінні, адміністративних стягнень, що зумовлюють для цих осіб обтяжливі наслідки матеріального чи морального характеру. Адміністративна відповідальність є одним з видів юридичної відповідальності, що має всі ознаки останньої. Разом з тим адміністративна відповідальність є складовою адміністративного примусу і наділена всіма його ознаками.

У разі вчинення особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років адміністративних правопорушень, вони підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах. Треба пам’ятати, що адміністративне правопорушення – не дрібниця, а шлях до скоєння злочину. Отже, попередження адміністративного правопорушення, а також своєчасне покарання за його скоєння є шляхом до запобігання скоєння злочину.

Формат зустрічі включав ознайомлення з нормативно-правовою базою, розгляд практичних ситуацій та надання професійної оцінки діям учасників заходу.