Скринька благодійності до Дня Святого Миколая

Наближається чудове зимове свято, яке з нетерпінням чекають усі діти – Святий Миколай. Протягом місяця у нашому закладі освіти тривала акція “Свято наближається – скринька благодійності відкривається!”, в якій активно взяли участь співробітники коледжу, студенти та їх батьки.

18 грудня 2020 р. волонтери Фахового Коледжу Національного фармацевтичного університету на чолі з Святим Миколаєм мали насичений маршрут:

1. Харківський спеціальний НВК № 8;
  2. КЗОЗ “Обласний будинок дитини № 3”;
  3. КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 16», гематологічне відділення.

Отже, разом, згуртувавшись, долучившись до акції добра й милосердя, ми змогли підтримати віру дітей у добро та казку, подарувати їм незабутнє свято Миколая.

Дякуємо всім небайдужим, хто взяв участь у благородній справі, адже бажання робити добрі справи щороку допомагають дітям відчути захищеність та потрібність.

Вітаємо всіх з Днем Святого Миколая!

Ніколи не переставайте вірити в надію, бо чудеса трапляються щодня!