Підготовка до вступу в Фаховий коледж НФаУ в 2024 році на основі базової середньої освіти

03 лютого 2024 р. в Фаховому коледжі Національного фармацевтичного університету стартували підготовчі курси «Підготовка до вступу в Фаховий коледж Національного фармацевтичного університету в 2024 році» з предметів «Хімія» (120 годин) та «Українська мова» (60 годин)» на основі базової середньої освіти (9 кл.) з використанням технологій дистанційного навчання!

В процесі підготовки слухачі значно підвищують рівень своїх знань з предметів, ліквідують прогалини шкільних занять з  хімії та української мови, адаптуються до умов, методів та засобів сучасної освіти. Процес навчання на підготовчих курсах допомагає слухачам свідомо й обґрунтовано обрати майбутню професію та як показує багаторічний досвід – значно полегшить подальше навчання, дозволить більш впевнено почувати себе в студентському просторі!

Висловлюємо вдячність батькам що підтримали своїх дітей, слухачам – за свій вибір!

БАЖАЄМО УСПІХІВ В НАВЧАННІ!

ВИВЧАЄМО ХІМІЮ ТА УКРАЇНСЬКУ МОВУ РАЗОМ!